ŽK: Bražina

Striedania: v 63 min.: ---> Soták

<--- Gdovin Dominik

Komentár:

V zápase Župčany - Marhaň boli favoritmi domáci .Na ťažkom teréne sa veľmi nedal hrať kombinační futbal, škoda možno by to Marhani viac prospelo .Po nevyužitých šanciach Marhane pohrozilo aj domáce mužstvo  a bolo 1:0. Marhaň si vypracovala aj ďalšie šance ale strelecky sa nedokázala presadiť následkom čoho bol druhy gól v sieti hosti 2:0. Do polčasu sa už stav nezmenil a tak po 45 minútach Župčany vyhrávali na domácom ihrisku 2:0 .Po prestávke sa hra Marhane zlepšila, vypracovala si ďalšie šance čoho výsledkom bolo strelenie gólu Kyjakom na 2:1. Lenže vzápätí domáci zaútočili a po centri do šestnástky a hrubej chybe hosťujúceho brankára to bolo zase o 2 góly. Na tento gól už Marhaň nedokázala strelecky odpovedať aj keď mala ďalšie vyložené šance, a tak sa veľmi bojovný zápas skončil výhrou domácich 3:1. Bola to ďalšia krutá prehra Marhane. ŠKODA !!!